2 gun once erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik, vajinama girmedi ama errafina bosaldi, en son 4 gun once adet gormustum acaba yumurtlama donemime

  2 gun once erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik, vajinama girmedi ama errafina bosaldi, en son 4 gun once adet gormustum acaba yumurtlama donemime mi denk geldi hamile kalirmiyim, ne olur ne olmaz diye ertesi gun hapi aldim iliskiden 12 saat sonra hamile kalirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme sağlanmadan hamile kalmak mümkün olamaz.