Erkek arkadaşım bir kaç kez sürttü ama bende kilot ondada baxer vardı hamilelik gerçekleşmiş olabilir mi?

Merhaba öncelikle sorumu cevapladığınızı düşünerekten teşekkür ediyorum erkek arkadaşım bir kaç kez sürttü ama bende kilot ondada baxer vardı hamilelik gerçekleşmiş olabilir mi birde karnımda sanki tık tık sesler duyuyor gibi oluyorum korkuyorum cevapladığınızı düşünerekten teşekkür ediyorum erkek arkadaşım bir kaç kez sürttü ama bende kilot ondada baxer vardı hamilelik gerçekleşmiş olabilir mi birde karnımda sanki tık tık sesler duyuyor gibi oluyorum korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Cinsel konularda ki bilgisizlikten kaynaklı çok karşılaştığımız bir soru.Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yoktur.Gebelik oluşması için vajinaya meni temasının olması gerekmektedir.