2 gün önce genel bir kontrol için kadın doğuma gittim. Prolaktin değerim 11.17 çıktı

2 gün önce genel bir kontrol için kadın doğuma gittim. Hormonlarımdan şüphelendi, kan tahlili istedi. Prolaktin değerim 11.17 çıktı. Referans ise; 6-29,9 Gebe olmayan 3.4-29.8 Gebe 10.03-209 Postmenopoz 2-20.9 ng/mL çıktı. Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.