28 gün sonra adet oldum 4 gün sürdü kanamam da normaldi fazla oluyor genelde ama bu sefer pek fazla adet öncesi sancı çekmedim bu hamile olmadığımı gösterir mi?

Hocam adetimin 7.günü ilişki yaşadım prezarvatifle korunduk ve adet başlangıcından tam 28 gün sonra adet oldum 4 gün sürdü kanamam da normaldi fazla oluyor genelde ama bu sefer pek fazla adet öncesi sancı çekmedim bu hamile olmadığımı gösterir mi yinede tedirginim test yapamıyorum. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal bir adet kanaması görmeniz hamile olmadığınızı gösterir.