7 eylülde adet başlamıştı, 14 ve 16 eylülde ilişkiye girdim ama prezervatifle korunduk?

7 eylülde adet başlamıştı, 14 ve 16 eylülde ilişkiye girdim ama prezervatifle korunduk..bugün ise hafif kahverengi leke geldi dün de açık yeşil gibiydi..adet günüme daha var ama neden böyle olduğunu öğrenmek istiyorum..yardımlarınız için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bir çok sebebi olabilir. Bu sebeple bir kadın doğum uzmanına muayene olmanı öneriyorum.

g******** :

5 eylülde adet olmama rağmen bir hafta önce 1-2 kez kahverengi akıntım oldu ve geçti. normalde düzensiz reglim ama 2 aydır düzenli. sevgilimle yüzeysel bir ilişkimiz var, birleşme olmadı ama hamile olabilir miyim diye endişeleniyoruz. 5 eylülde idrardan gebelik testi negatif, hamile miyim sizce?

Cevap:

Anlattığınız şekilde hamilelikten söz edilemez..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.