Adet günüm en fazla ne kadar geçilebilir?

Merhaba. Biz erkek arkadaşımla yaklaşık 2 hafta önce ilişkiye girdik. Boşalmadan önce geri çekse de içimde bir korku var. Dediğim gibi 2 hafta oldu ve ben henüz bacak ve bel ağrısı dışında bir belirti fark etmedim. Son adet günüm 17 Temmuzdu ve hala adet olmadım. Risk olduğunu biliyorum ancak eğer hamilelik durumu varsa ne tarz belirtilere dikkat etmeliyim? Adet günüm en fazla ne kadar geçilebilir?

Tahlil.com Cevabı : Adet gününde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.