10 temmuzda adet gördüm her zamanki gibi normal şekilde 7 gün sürdü 25 temmuzda tekrar kanama oldu ama kahverengi ydi ve az oluyordu. 3 gün sürdü Ağustos un 10

10 temmuzda adet gördüm her zamanki gibi normal şekilde 7 gün sürdü 25 temmuzda tekrar kanama oldu ama kahverengi ydi ve az oluyordu. 3 gün sürdü Ağustos un 10 unda adet gitmem gerekiyordu görmedim ve bugün 5 inci gün oldu hala adet olmadım . Hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırmadan kesin bir şey söylenemez.