Belim, kasıklaım falan hala agrıyor, bebek tutmus olabilir mi?

Mrb bende salı günü ayın 2 sinde catlama ignesi oldum carsamba gunu iliski oldu ve folik asitle beraber duphaston diye bir ilac kullaniyorum bebegin tutunmasina yardimci oluyormus ogunden beri halada var belimde karnimda ve kasiklarim siddetli agrilar var kasikalrimda surekli birseyler batiyo yani igne bu kadar agri yaparmi 1 hafta gecti ustunden belim kasıklarim falan hala agriyo bebek tutmus olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bebeğin tutmuş olup olmadığını anlamanın en sağlıklı ve güvenilir yolu kanda Beta HCG testidir.Doktorunuz önümüzdeki günlerde bu tahlili isteyecektir.