vdrl rpr negatifr, hbsag 0.26 negatifr anti hcv 0.02 negatifr anti hıv 0.38 negatif rnanti hbs 0 , hav ıgm 0.08

vdrl rpr negatifr, hbsag 0.26 negatifr anti hcv 0.02 negatifr anti hıv 0.38 negatif rnanti hbs 0 , hav ıgm 0.08 negatifrnanti hbc ıgm 0.17 birim s/co ref. aralığı 0.00-0.99rnanti hb ıgg ^1.84 birim s/co ref aralığı 0.00-0.99 rn önceden yaptırmış olduğum bu tetkik sonuçlarının tam anlamı

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.