Ben 5 ay öncesinde korumalı bir ilişki yasadım ancak sivillcelerim yuzunden tedırgın oldum ve İzmir Şifa hastanesınde Hiv testi adı altında once ılıskıden 35-40 gun sonra ve yaklasık 100 gun sonra 2 test oldum şu tarz bır ıbare vardı sonucta,,,

Ben 5 ay öncesinde korumalı bir ilişki yasadım ancak sivillcelerim yuzunden tedırgın oldum ve İzmir Şifa hastanesınde Hiv testi adı altında once ılıskıden 35-40 gun sonra ve yaklasık 100 gun sonra 2 test oldum şu tarz bır ıbare vardı sonucta0,445 < 0,90 Negatif, 2 test sonucumda aynı cıktı.1- doktora sordugumda bu testlerın hepsının combo dıe nıtelendırılen test oldugunu soyledı ve artık konuyu kapatabılecegımı soyledı ama ne kadar guvenebılırım ?2- Combo test ıle Eliza test arasında nasıl bır fark wardır. COmbo yeterlımıdır ve hangısı daha net sonuc verrır.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekli açıklamayı yapmış.HIV korkusu yaşayan ve hatta sonuçları normal olduğu halde , bir türlü tatmin olmayan bir ziyaretçi kitlemiz var.Siz de bu gruba giriyorsunuz.Kafanızı fazla karıştırmayın.