Şüpheli korunmasız bir ilişkiden sonra hiv ve hepatit ve vdrl yaptırdığım testler,,, özel lab.39.gün hiv p24 antijen + hiv 1/2 anticor?

Şüpheli korunmasız bir ilişkiden sonra hiv ve hepatit ve vdrl yaptırdığım testler,,, özel lab.39.gün hiv p24 antijen + hiv 1/2 anticorantijen : 0.01 negatifanticor : 0.05 negatif 62.gün devlet hst.elisahbsag : 0.10 negatifhcv : 0.08 negatifanti hiv : 0.05 negatifvdrl : negatif    başka test yaptırmama gerek var mı Yoksa yeterlimi?

Tahlil.com Cevabı : Evet yeterli.