Berbere gittim saçımı tıraş makinesiyle keserken boyun tarafımda makineye baskı uyguladı ve az birşey makine boynumu çizdi kanattı bu şekilde bir bulaş var mıdır ?

Hocam geçen berbere gittim saçımı tıraş makinesiyle keserken boyun tarafımda makineye baskı uyguladı ve az birşey makine boynumu çizdi kanattı bu şekilde bir bulaş var mıdır ? Belki benden önce Hiv li birini falan tıraş etmişse falan

Tahlil.com Cevabı : Belirttiğiniz şekilde herhangi bir enfeksiyon hastalığının bulaşma ihtimali yok denecek kadar azdır.Ancak bu konuda bir şüpheniz varsa yine de bir enfeksiyon hastalıkları doktoruna başvurabilirsiniz.