Biyokimya laboratuvarından aldığım sonuçlar, aşağıdaki gibidir. Testin adı : Anti HBs Sonuç:1000. Birim:IU/ML

iyi günler, Ant. Halk sağlık müdürlüğü biyokimya laboratuvarında aldığım sonuçlar, aşağıdaki gibidir. Testin adı : Anti HBs Sonuç:1000. Birim:IU/ML Normal değer: 2,0-10,0 Negatif >=10,0 pozitif ******** Testin adı: Anti HCV Sonuç: 0.04 Normal değer : 0,000-1,000 Negatif >=1,000 pozitif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, herhangi bir sorun yok.