Boşaldıktan sonra elini mendille silip vajinama dokundu. Bu durumda hamilelik oluşur mu?

22 gün önce sevgilimle ağızdan ilişki yaptıktan sonra göğsüme boşaldı ve elini kuru mendille elini temizleyip vajinama eliyle masturbasyon yaptı gebelik ihtimali var mi ? Adet günüm dündü, 1 gün gecikti, stresim de etkili olmuş mudur gecikmesinde ?

Tahlil.com Cevabı : Meninin vajinaya teması olmadığı sürece hamilelikten bahsedemeyiz. Anlattığınız durumda da hamilelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Fakat adet gününde 1 haftayı aşan bir gecikme olursa gebelik testine başvurabilirsiniz.