dogumdan sonra rubella virüsü tesbit edildi ve bebegine de gectiigi ortaya cikti.

Kardesim de .dogumdan sonra kaardesimde rubella virüsü tesbit edildi ve bebegine de gectiigi ortaya cikti..benim sorum su..BEn de hamilelik düsünüyorum ve bende olma ihtimali ne kdr yüksek acaba ..

Tahlil.com Cevabı : Normal bir ınsanda ne kadar ihtimal varsa sizde de o kadar.kardeşinizde oldu diye sizde de olacak diye bir kural yok