Hocam iyi günler bebeğimiz 33.haftlk doğdu. ve kontrolde,TSH biraz yüksek dediler ,Endokrine gittik?

hocam iyi günler bebeğimiz 33.haftlk doğdu. ve kontrolde,TSH biraz yüksek dediler ,Endokrine gittik.10 altında dediler bir hafta sanra gelin dediler:02/05/2013 te: TSH:9,702, T4: 1,33 T3 : 4 14/05/2013 :gittiiğmzde tekrar kan alındı: sonclar: TSH:10,342 T4:1,36 .Dr. hipotiroidi dedi sizce?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş, hipotiroidi yönünden tedavi olması doktorunuzun da endikasyon koymasıyla gündeme gelecektir.