Merhaba 15 Yaşındayım sol yanımda bi ağrı vardı nefes alıp verirken yemek yerken filan tıknama yanma oluyodu?

Merhaba 15 Yaşındayım sol yanımda bi ağrı vardı nefes alıp verirken yemek yerken filan tıknama yanma oluyodu kan ve ulturoson çektirdik ulturosanda bişey cıkmadı WBC 15,3 ne 10,7 MONO 0,965 MCH 31,3 PDW 17,9 Neden bunlar yüksek çıkmıştır acaba yardın ederseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu