Merhaba bugün genel cerrah hepatit için test verdi kan tahlili sonuçlarım; Anti HBs. 280,9 (REACTIVE) IU/L 0,00 - 10,00 ?

Merhaba bugün genel cerrah hepatit için test verdi kan tahlili sonuçlarım; Anti HBs. 280,9 (REACTIVE) IU/L 0,00 - 10,00 Anti HIV 0,22 (NON REACTIVE) COI 0 - 1 0.000 - 1.000Anti CCP <7 (NON REACTIVE) U/mL 0 - 16 kafama takılan anti hbs değerim yüksek nedendir?

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs değerinin yüksek olması, hepatit B virüsüne karşı korumada olduğunu gösterir.