Ocak ayinin 27si ve 28inde iliskim oldu içeri bosalma yok. 29 ocakta ella kullandim?

Ocak ayinin 27si ve 28inde iliskim oldu içeri bosalma yok. 29 ocakta ella kullandim.Hapi iceli 10 gun oldu 3 gundur sol kasigimda agri var. Son adet tarihim 16 ocak. Ice bosalma olmayip ella kullanmak hamilelik riskini dusurur mu? Agri dis gebelikmi?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşma ihtimali oldukça düşük görünüyor. Dış gebelik için mutlaka doktor tahlili gereklidir.