oğlum 2 yaşında ve 1haftadır öksürüyo ve ateşi zaman zaman yükseliyodu kan tahlilinde referans değerlerinin üstü ve altındakinleri yazıyorum WBC:14,08

 Benim oğlum 2 yaşında ve 1haftadır öksürüyo ve ateşi zaman zaman yükseliyodu kan tahlilinde referans değerlerinin üstü ve altındakinleri yazıyorum WBC:14,08 HGB13,9 MCV79,2 MCH26,8 LYM5,04 NEU7,87

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir wbc yüksekliği var, geçirdiği enfeksiyon nedeniyle olabilir.