RUBELLA EIA IgG : Negatif :10 , süpheli 10 & 15 pozitif : 15 Negatif Hamile

RUBELLA EIA IgG : Negatif :10 , süpheli 10 & 15 pozitif : 15 Negatif Hamile Başlangıcım var bu test sonucu hamileliğimi etkilermi?

Tahlil.com Cevabı : Rubella IgG hastalığı geçmişte geçirip geçirmediğinizi yani bağışık olup olmadığınızı gösterir. Sadece Rubella Ig G ile bir şey söylenemez. Rubella  Ig M de bakılmalı.