Olması gereken değerler parantez içerisinde yazılmıştır. Buna göre tahlilimi yorumlarsanız sevinirim.Ürik asit ve TSH yüksekliği var

Olması gereken değerler parantez içerisinde yazılmıştır. Buna göre tahlilimi yorumlarsanız sevinirim. MCH 27.8 (28-33) Trombosit(PLT) : 426 (150-400) MONO: 0.69 (0.02 - 0.60) EO: 6,3 (0.0 - 4.0) Albümin: 5,4 (3,4-5.1) Ürik Asit: 8,5 (3,4-7) TSH: 5,59 ( 0,27-4.3)

Tahlil.com Cevabı :  TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Tiroid bezinizde hastalık olabilir.  İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurunuz. Ürik asit değeriniz de yüksek bu da gut hastalığının habercisi olabilir.