Sperm dört kat giysiyi geçer mi?

3 gün önce kız arkadaşımla birlikte sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.üzerimde boxser ve pantolon kız arkadaşımda da iç çamaşırı ve tayt vardı.boşaldığımı hissetttim ve kız arkadaşımı 4.5 saniye sonra üstümden cektim.Çok tedirginim. Sperm 4 kat giysiyi geçer mi bilmiyorum

Tahlil.com Cevabı :  Üstünüzde çamaşır varken hamile kalma olasılığı oldukça düşüktür. Dört kat giysiyi geçmesi biraz imkansız görünüyor. Aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi