Vajinaya girse bile hamile kalır mı?

Kız arkadaşımla sürtünme ile çıplak halde ilişki yaşadık göbeğine doğru boşaldım ama aşağı doğru aktı dedi vajinaya doğru aktı dedi aksa bile hamile kalırmı vajinaya girse bile hamile kalırmı lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimali düşük olsa da mevcut. Zaten hamileliğin olması için birinci şart sperm hücrelerinin vajinadan girip yumurta ile buluşmasıdır.