Üstüne görme ikinci adet görme döneminde olur mu? Uzun süren adetler de üstüne görme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme kanamasının bir kez ve adet kanamasından daha kısa, yoğun bir kanama olması beklenir. Adet kanaması ve üstüne görmeyi ayırmanın pratik yöntemi ise gebelik testidir. Eğer sonucunuz negatifse üstüne görme olmadığınızı söyleyebiliriz.