Yaklaşık iki aydır karnında yinmeyen şişlik var bazen kasıklarında bazende karnımın yani başlarında ağrı oluyor karından ultrason ve vajinal ultrason da bakıldı gebelik yok dendi

Yaklaşık iki aydır karnında yinmeyen şişlik var bazen kasıklarında bazende karnımın yani başlarında ağrı oluyor karından ultrason ve vajinal ultrason da bakıldı gebelik yok dendi kanda beta HCG testi 0.100 çıktı iki kez sizce hamilelik mümkün mü neden karnimda şişlik yinmiyor

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.