Zevk suyu(prostat sıvısı) çamaşır üzerinden geçebilir mi?

Merhabalar 4 ağustosta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık,benim üzerimde sadece iç çamaşırı vardı,erkek arkadaşım çıplaktı,yüksek bir ihtimal sadece zevk suyundan dolayı iç çamaşırım tamamen ıslandı,benden dolayı bir ıslanma oldu mu bilmiyorum,ama kesinlikle çamaşırımın üzerine boşalma olmadı.. Zevk suyu(prostat sıvısı) çamaşır üzerinden geçebilir mi? Hamilelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik oluşma ihtimali yok denebilir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.