Erkek arkadaşımla dün bir ilişki yaşadım. Bende pantolon ve iç çamaşırı vardı onda ise prezervatif vardı. Meniler hep prezervatife geldi herhangi bir çamaşırım

  Erkek arkadaşımla dün bir ilişki yaşadım. Bende pantolon ve iç çamaşırı vardı onda ise prezervatif vardı. Meniler hep prezervatife geldi herhangi bir çamaşırıma %80 ihtimalle değmedi bile. Böyle bir durumda hamile kalmam imkansız biliyorum fakat Yarın adet olmam gerekiyor ama olamayacakmış gibi hissediyorum. Karın Ağrım falan hiç yok sadece sivilcem çıkıyor ve göğüslerim acıyor. Adet olmazsam bu koşullarda hamile kalabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kalmazsınız.