1 ay içinde belirli aralıklarla jamaica gold(bonzai) maddesini kullandım, herhangi bir şekilde kanımda çıkma ihtimali va rmı ?

  1 ay içinde belirli aralıklarla jamaica gold(bonzai) maddesini kullandım midemdeki bi sıkıntıdan dolayı doktora gidicem.helicobacter ve kan sayımı ve b12 testi yapılacak herhangi bir şekilde kanımda çıkma ihtimali varmı ??

Tahlil.com Cevabı : Normal kan tahlillerinde çıkmaz bu maddeyi kullandığınız ancak bu zararlı maddeyi bir daha almayınız.

n********** :

Bonzai yada ne lanetse 3 yıldır içiyorum. Fiziksel olarak temizlenmek için ne yapmalıyız? vucuttan atmaya yönelik arastırma veya bilgi bankası yok. herkes idrar kan korkusunda. bende idrar testi vericem. Bunu bedenden tam atmadıgın her an yine arzuluyorsun, bunu temizleyecek bitki vs yok mu?

Cevap:

Öncelikle bu zararlı alışkanlıktan biran önce kurtulmanızı diliyoruz.Size önerimiz tıbbi destek almanız, büyük illerde bulunan AMATEM  merkezlerine veya bulunduğunuz ilde bulunan bir hastaneye başvurabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.