17 sinde yine az miktar olacak şekilde kan geldi ve 18inde bitti gebe olabilirmiym ?

18eylül adet oldum 1-2 ekim ilişkide bulunduk 10ekimde hafif pembemsi kan geldi 14 ekimde az miktar 15-16 ekinde yoğun ve pıhtılı şekilde 17 sinde yine az miktar olacak şekilde kan geldi ve 18inde bitti gebe olabilirmiym 20sinde test yaptım negatifti

Tahlil.com Cevabı : Adetinizin olaması gebelik riskini ortadan kaldırıyor. Yaptırdığınız testte negatif gelmiş yani gebelik oluşmamış.