3 aylık hamilelik idrar testinde çıkar mı ve ben 3 aydır adet oluyorum ama az geliyor ve karnımda şişip iniyor hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : 3aylık hamilelik idrarda kesin çıkar. Adet öncesi vücudumuzda bazı değişiklikler olur. Karnınızın şişip inmeside bunlardan bir tanesi yani yaşadığınız durum gayet normal.bu sizin hamile olduğunuzu göstermez. Yinede kafanızda soru işareti varsa kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.