170 cm ve 73 kg 'yim.göbek sorunum var.vardiyalı çalıştığım için spor salonu olayı bir türlü uymuyor.haftada bir akşamları saat 6 gibi koşabilirim ?

170 cm ve 73 kg 'yim.göbek sorunum var.vardiyalı çalıştığım için spor salonu olayı bir türlü uymuyor.haftada bir akşamları saat 6 gibi koşabilirim ve elimde ağırlık ve ab rocket diye bir mekik aleti var.sizden istediğim nasıl bir program yapmalıyım.çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Spor programı konusunda bir hizmet vermiyoruz ama genel bilgi olarak özellikle yağ yakımı yöününden ağırlık çalışmasından daha çok kardiyo ağırlıklı yağ yalma programları çok daha uygun olacaktır sizin için