23 yaşındayım 5 ocakta regli oldum daha sonra ilişki yaşamadan 7 saatlik bi yolculuk yaptım bu yolculukta sürekli kustum?

slm ben 23 yaşındayım 5 ocakta regli oldum daha sonra ilişki yaşamadan 7 saatlik bi yolculuk yaptım bu yolculukta sürekli kustum ve midem bulandı 24 gün sonra tekrar bi yolculuk yaptım 9 saat sürdü ama metpamid diye diye bi bulantı ilacı kullandım 4 saat aralıkla 2 tane kullandım sonra erkek arkadaşım la ilişkiye girdik ama hiç içime boşalmadı adetim 10 gecikti acaba hamile olabilirmiyim yoksa yolculuklardan dolayı regli olmadım bazen yumurtalar çatlamıyormuş bu arada çok stresliydim ne olur yardımcı olun bana.. şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme olduğuna göre ve bu süreçte bir ilişki yaşadığınıza göre , en pratik yol gebelik testi yaptırmanız.Ancak gebe olmanızın da düşük bir olasılık olduğunu belirtebiliriz