Bu sonuçları yorumlayabilir misiniz ve hangi doktora gitmem gereklidir?

Merhaba, Dün yaptırdığım tahlil sonucumda RDW 14.8, MPV 12,2, MON% 10,5, Ferritin 7,30 ve HBsAg pozitif 3616,96 çıktı. Bu sonuçları yorumlayabilir misiniz ve hangi doktora gitmem gereklidir?

Tahlil.com Cevabı : HBs Ag pozitifliği önemli. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.