Ele bulaşan meni vajinaya değerse hamile kalınır mı?

Aciiill Merhaba sevgilimle 2 gun once ağızdan yolla ilskiye girdik vajinama bosalma olmadi ama elimize bulasan meniden hamile kalir miyim sonrasinda elini vajinama sürdü. 24 saat sonra ella hap kullandım ve iliskiden hemen sonra adet gördüm hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Meni bulaşan elin vajinaya temasıyla hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Fakat sizin ella hapı kullanmanız ve ilişkiden sonra düzenli adet görmeniz gebelik ihtimalini ortadan kaldıran durumlardır.