Erkek arkdasimla 1 hafta once surtunme yoluyla iliski yasadik elimle disariya bosalttim snra uzerini giyindi ve 10 dakika kadar oturduk sonra tekrar surtunme y

Erkek arkdasimla 1 hafta once surtunme yoluyla iliski yasadik elimle disariya bosalttim snra uzerini giyindi ve 10 dakika kadar oturduk sonra tekrar surtunme yoluyla ben tatmin oldum bu olay adetimin son bir gununden onceydi.ertesi gunden beri kasiklarimda yumurtaliklarimda bir agri vajinamda bir baski hissediyorum istahsizlik yada asiri istah yasiyorum migdem bulaniyor yorgunluk ve uykusuzluk var internette okuduklarima gore hamilelik belirtisi diyor bu durumda hamile kalmam mumkun mu ne olur cevap verin bugun tam bir hafta oldu eczaneden test alsak dogru sonuc verir mi

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde yaşanan beraberliklerde hamile kalma mümkün değildir. Ancak adet gecikmeniz için kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda var.