Bir çift, bayanın ilk adet gününden 11 gün sonra beraber oluyor. Beraberlikleri şu şekilde. Erkeğin üzerinde boxer ve pantolon, bayanın üzerinde ise çamaşır ve

Bir çift, bayanın ilk adet gününden 11 gün sonra beraber oluyor. Beraberlikleri şu şekilde. Erkeğin üzerinde boxer ve pantolon, bayanın üzerinde ise çamaşır ve günlük ped var. Sürtünme yoluyla birliktelik sonucu orgazm esnasında erkek kendini biraz çekiyor. Tahminine göre orgazm boyunca yapışık kalmıyorlar ama bu net değil. Bunun üzerinden sırayla 27-27-26-25 gün arayla bayan adet görüyor. (Bu kanamalar 2-3 günlük). Herhangi bir mide bulantısı vs şikayeti de yok. sizce bu durumda hamilelik söz konusu olabilir mi? böyle giderse psikolojik travmalar söz konusu olabilir. Yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde yaşanan ilişkilerde hamile kalma mümkün olamaz.