Hamileyim ve tahlil sonucum,panik oldum..pozitif ya da negatif yazmıyor Hbsag(elısa) 0,627 0

Hamileyim ve tahlil sonucum,panik oldum..pozitif ya da negatif yazmıyor Hbsag(elısa) 0,627. Bende hepatit mi var?

Tahlil.com Cevabı :

HBS AG testiniz negayif çıkmış. Normal bir sonuç, panik olmanıza gerek yok. Sizde hepatit virüs enfeksiyonu bulunmuyor.