İlişkiden sonra adet görmem hamilelik olasılığını ortadan kaldırır mı?

Iyi gunler nisanlimla 30 hazirnda iliskiye girdik karin agrsi migde bulantisi falan oldu temmuzun 17snde yani iliskiden 17 gun sonra kanda test yaptirdim 0.1 0.5 cikti sonuc negatif dediler ayin 20 sinde adet oldum adetmi yoksa yerlesme kani diye birsey varmis omu tam bilmiyorum 3gun surdu adet diye dusunuyorum ben ama karin agrim bas agirim var karnim sisti gibi hissediyorum hamilelik gibi birsey varmidir acba bu soylediklrme gore

Tahlil.com Cevabı :

 Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.

İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.
Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....