kızımın gaita mikroskopisinde 3-4 lökosit,mukuslu alanlarda bol ve kümeli lökosit görüldü.parazit yok.amip antijeni negatif.yorumlayabilir misiniz?

  5 aylık kızımın gaita mikroskopisinde 3-4 lökosit,mukuslu alanlarda bol ve kümeli lökosit görüldü.parazit yok.amip antijeni negatif.yorumlayabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Gaita mikroskopisinde lökosit görülmesi bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor.Gaita kültürü yapılması uygun olacaktır.