Lütfen yardım edin. erkek arkadaşım iç çamaşırına 4. kez boşaldı bir süre sonrada parmak ucumla meniye dokundum

 Lütfen yardım edin. erkek arkadaşım iç çamaşırına 4. kez boşaldı bir süre sonrada parmak ucumla meniye dokundum. ellerimi sabunlu suyla yıkadım. aradan dk geçti tuvalete gittim idrarımı yaptıktan sonra vajinama tuvalet kağıdıyla dokundum tekrar ellerimi sabunla yıkadım.bakireyim. adetime 1 hafta var

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi