Merhaba benim serbest t4 ve tsh kontrol sınırları içersinde fakat serbest t3:4.07 normal aralık(1.71-3.71) 0.36 birimlik sapma var ?

Merhaba benim serbest t4 ve tsh kontrol sınırları içersinde fakat serbest t3:4.07 normal aralık(1.71-3.71) 0.36 birimlik sapma var ve doğuştan beri kilo alamama sorunum var bunu nasıl yorumlarsınız

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinizin normal olması olumlu.Kayda değer bir sorun olduğunu düşünmüyoruz.