Sevgilimle birlikte evde iken surtunme yoluyla ılıskıye gırdık.Elime bıraz sperm bulastı yıkadım ama tam kurulamadım?

 Sevgilimle birlikte evde iken surtunme yoluyla ılıskıye gırdık.Elime bıraz sperm bulastı yıkadım ama tam kurulamadım gıbı bır hıs var daha sonra o elım ıle kız arkadasıma masturbasyon yaptım sadece vajına dısına hamıle kalmıs olabılır mı ? 2 ay gecti

Tahlil.com Cevabı : İki ay boyunca düzenli olarak regl devam ediyorsa böyle bir ihtimal söz konusu değil.