Merhaba adet gecikmesinden 5 gün sonra beta hcg testi yaptırdım.Sonuç 1.24 negatif.Hamile miyim?

Merhaba adet gecikmesinden 5 gün sonra beta hcg testi yaptırdım.Sonuç 1.24 negatif.Hamile miyim?Kanda gebelik testinin kesin sonuç verdiğini okumuştum.Adet gecikmesinden 5 gün sonra- gebelik olsaydı eğer -yüksek bir değer çıkar mıydı?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen doğru sonuç aldınız ancak yine de regl gecikmesi devam ederse test tekrar ettirilebilir.