Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümüzde bişey yoktu ama boşalma olmadı zevk suyu hamile bırakır mı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümüzde bişey yoktu ama boşalma olmadı zevk suyu da belki olabilir. Kız arkadaşım bakire hamile kalma riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşumu oldukçadüşük bir olasılıktır. Tavsiyemiz adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testiyaptırmanızdır.