Erkek arkadaşımla adet dönemimin başlangıcından 15 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Hamile kalır mıyım?

Erkek arkadaşımla adet dönemimin başlangıcından 15 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.boşalma olmadı ve olabildiğince rahim ağzına temas olmamasına özen gösterdim.adet başlangıcından 25 gün sonra ise kanamam oldu.Normal seyrinde ve rengindeydi ilk 2 gün, fakat sonra çok az olmaya başladım ve normal kanama süremden 3 gün daha kısa sürdü.son günler açık kırmızı,pembemsi lekelenme şeklindeydi bu yüzden üstüne görme olmasından şüphelendim.Ama o sıralar deniz tatilinde olduğum için de seyrelme olabileceğini düşünüyorum.hamile olabilir miyim sizce?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik ihtimali çok düşüktür.Fakat regl kanaması olup olmadığından emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.