Sonuca göre nedir ? Midem hala çok bulanıyor?

merhaba 34 yaşında evli 1 çocuk annesiyim ,gebe olabilirim diye gittim bu tahlili verdiler gebe değilmişim ...idrar sonucu mikroskopi -wbc ... sonuç 4,50 - normali 0 - 2,05 mikroskopi - yassı epitel sonuç 13,20 - normali 0 - 1,14 sonuca göre nedir ? midem hala çok bulanıyor?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz. İdrar kültürü yaptırmanızda fayda var.