Sürtünmeyle ilişki yaşadık ve boxerımın içerisine boşaldım.Hamilelik ihtimali var mı?

 Sevgilimle yaklaşık 1 hafta önce üzerimizde eşofman varken sürtünmeyle ilişki yaşadık ve boxerımın içerisine boşaldım dışarı pek çıkmadı meni. 1 hafta olmasına rağmen hamilelik belirtilerinin olduğunu söylüyor sevgilim. Psikolojik midir?

Tahlil.com Cevabı :  Genç ve bakire kişilerin genellikle tercih ettiği bu ilişki türünde hamilelik oluşma ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Bu konuyla ilgili sitemizde bir çok soru ile karşılaşıyoruz bu sorulara verdiğimiz cevapları dikkatlice okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.