Tahlil sonucu:Htc 34,8 %, plt 426x10^9/L,mpv 6,5 fL,pdw 17,3.Yorumlar mısınız?

1,5 ay önce grip geçirdim.hala düzelemedim.ayrıca akut eklem romatizması hastasıyım.aşırı derecede halsizlik var.bu yüzden doktora gittim.Htc 34,8 %, plt 426x10^9/L,mpv 6,5 fL,pdw 17,3.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı incelediğimde htc değerinizin düşük olması anemi probleminiz olduğunu düşündürüyor.Halsizliğinizin nedeni bu olabilir.