Troponin 0.006 ng/l çıktı referans değeri 60-100 sonuç nasıl acaba tam anlayamadım i

Merhaba troponin 0.006 ng/l çıktı referans değeri 60-100 sonuç nasıl acaba tam anlayamadım iyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Troponin kalp hastalıklarında  AMI (Myocard İnfarktüsü) tanısında kullanılır.Yüksek çıkması hastalık lehinedir.Sizde yüksek çıkmamış.Problem görülmüyor.